Lars Florén oljemålning
2017-12-14
508459
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LARS FLORÉN (1889-1979): Bygata, signerad och daterad Florén -47, olja på duk, 38x56 cm