C Göran Karlsson färglitografi
2017-12-13
508332
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
C. GÖRAN KARLSSON (född 1944): Komposition, färglitografi, monogramsignerad CGK, numrerad 249/310, ca 38x28 cm