Chokladkoppsställ
2017-12-13
508330
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHOKLADKOPPSSTÄLL, tredelat, 1800-tal, porslin, handmålad dekor i emaljfärger, total höjd ca 24 cm
Kant med skada, förgyllning med slitage