Ring 14 k guld rosenstenar
2017-12-15
508285
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 500 SEK |
RING, 14 k guld, skuren svart agat intaglio föreställande romersk krigare, sidodekor på vardera sida med 6 smådiamanter med rosenslipning, vikt ca 6,9 g
Agat med repor, rosenstenar med hack och skador