Golvurna porslin Kina
2017-12-14
508249
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
GOLVURNA , porslin, Kina, 1800-tal, dekor i emaljfärger med motiv av tuppar, höjd ca 44,5 cm
skador, lagningar