Koppar och tallrikar
2017-12-13
508209
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KOPPAR med fat, 2 st, TALLRIKAR, 2 st, 17/1800-tal, porslin, Kina, underglasyr i blått, tallrikarnas diameter ca 23,5, kopparnas diameter 9 cm
Tallrikar med nagg, koppar med smärre slitage