Skål Kina 1800-tal
2017-12-13
508202
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅL, porslin, Kina, 1800-tal, invändig dekor av drakmotiv, höjd ca 9, diameter ca 22 cm
Lagningar