Fat
2017-12-13
508195
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, porslin, Kina, 1700-tal, oktagonalt, blomsterdekor i underglasyrblått, diameter ca 33
Spricka och nagg