Lazzarro Silvestri Blomsterstilleben
2017-12-14
508150
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LAZZARRO SILVESTRI, Italien: Blomsterstilleben, signerad Silvestri, olja på pannå, 20x25 cm