Ampel
2017-12-12
508104
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AMPEL, empirestil, 1900-talets andra hälft, för 5 ljus, höjd ca 86, diameter 68 cm
Slitage