Ulf Gripenholm färglitografi
2017-12-12
508099
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF GRIPENHOLM (född 1943): Sittande modell, signerad Ulf Gripenholm samt numrerad 109/275, färglitografi, ca 58 x 40 cm.
Ej examinerad ur ramen.