Klubbat för:
11 500 SEK
3 000 SEK
TOILETTEBORD, 1950-tal, njurformad, reflad sarg med 3 lådor, vridbar spegel i mässig, totalhöjd ca 135, 113x55 cm
Skiva med fläckar, slitage
508093
2017-12-12