Golvlampa 1960-tal
2017-12-12
508071
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1960-tal, förkromad samt svartlackerad metall, trumpetfot, höjd ca 142 cm
Visst slitage