Astri Bergman-Taube Sjösala och Antibes
2017-12-13
508060
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): Mappar (2): "Vår-vinter på Sjösala", signerade och numrerade 13/210, 6 st serigrafier, bladstorlek 47,5x63 cm vardera samt "Antibes", signerade, hc, 6 st serigrafier, bladstorlek ca 47,5x63 cm vardera, texter av Evert Taube, oramade
Oramade, gulnader