Yrjö Edelmann paket
2017-12-19
507970
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Paket med tejp, signerad och numrerad, digital print, bladstorlek ca 61x44 cm
Oramad