K G Nilson färglitografi
2017-12-19
507960
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
K-G NILSON (född 1942): "i rörelse", signerad och daterad K-G Nilsson 1988, 116/225, färglitografi, 54x31,5 cm