Bordslampa 1800-tal
2017-12-12
507950
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, porslin, 1800-talets senare del, ombyggd moderatorlampa, elektrifierad, höjd ca 52 cm