Peter Dahl litografi
2017-12-12
507933
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Figurkomposition, signerad och daterad Peter Dahl -78, numrerad 155/260, färglitografi, 43,5x57 cm