Sten Ekendahl oljemålning
2017-12-12
507923
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STEN EKENDAHL (1897-1968): Rabbi, signerad Sten Ekendahl, olja på duk, ca 46x66 cm