Rune Persson oljemålning
2017-12-18
507916
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RUNE PERSSON (1914-1990): Landskap, signerad Rune Persson, olja på duk, ca 87x60 cm