Lia de Fontenelle oljemålning
2017-12-13
507887
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LIA DE FONTENELLE (född 1949): Komposition, signerad Lia De Fontenelle, olja på duk ca 130x89 cm
Smärre slitage