J Sten oljemålning
2017-12-12
507870
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Landskapsmotiv, signerad J Sten och daterad 1901, olja på pannå, ca 28x41 cm