Bordslampa empirestil
2017-12-11
507788
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BORDSLAMPA, empirestil, 1800-tal, förgylld och patinerad brons, höjd inkl. skärm ca 63 cm
Slitage, omarbetad