Yrjö Edelmann
2017-12-11
507765
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): (2) Komposition med papper, signerad Y Edelman, H.C, färglitografi, bladmått ca 61x85 cm
Utsuddad dedikation, hanteringsveck