Angelica Wiik, färglitografi
2017-12-11
507762
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Uteliv", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 242/290, ca 58,5x40 cm, oramad