Fernandez Arman färglitografi
2017-12-11
507676
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Komposition med färgtuber, signerad Arman, färglitografi, 93/200, ca 45x40 cm