Ternouth akvarell
2017-12-12
507614
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ALFRED J TERNOUTH (1800/1900-tal): Stadsmotiv, troligen Kairo, akvarell, ca 45x69 cm