Einar Nerman oljemålning
2017-12-09
507383
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EINAR NERMAN (1888-1983): Komposition, signerad Einar Nerman, olja på pannå, ca 46,5x38,5 cm