Mats Nörle oljemålning
2017-12-09
507370
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATS NÖRLE (född 1946): Skogsglänta med björkar, olja på pannå, signerad Nörle, ca 27x35 cm