Peter Dahl färglitografi
2017-12-09
507350
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Kroginteriör, signerad Peter Dahl, 33/260, daterad -73, färglitografi, bildmått ca 52x79 cm