Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LARS ERIK LARSSON (1912-1971): hamnmotiv, signerad, olja på pannå, 45x54 cm
Zustandsbeschreibung
507305
2017-12-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner