Portfölj
Klubbat för:
4 200 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
WHITE GREY BLACK AND BLUE, portfölj med konstnärerna Pierre Olofsson, Olle Bonniér, Lennart Rodhe, Kjell Andersson, Lennart Aschenbrenner, Curt Asker, Curt Hillfon, Anders Knutsson, LG Lundberg, Harald Lyth, Philip von Schantz, Ulf Wahlberg, signerade, numrerade 65/100, serigrafier, ca 30x38 cm
Kuntoraportti
Bokkassett med slitage
507284
Päivämäärä:
2017-12-09