KG Nilson serigrafi
2017-12-09
507283
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
K-G NILSON (född 1942): "Partitur II", signerad och daterad K-G Nilsson 1983, 15/100, färgserigrafi, ca 48x79,5 cm, oramad
Något gulnad