Lennart Jirlow
2017-12-09
507281
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "På stegen", signerad L. Jirlow 22/310, färglitografi, bildmått ca 54x38 cm, oramad
gulnad, anteckningar i marginalen