Madeleine Pyk litografier
2017-12-09
507233
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934) (4): signerade Madeleine Pyk, numrerad 2/250, färglitografier, blindstämpel Mourlot, bladmått ca 47x58 cm, oramade