Industrilampa
2017-12-08
507221
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
INDUSTRILAMPA, 1900-talets första hälft, grålackerad, ställbar, höjd ca 139 cm
Ej funktionstestad, slitage, märken, repor