Lennart Jirlow färglitografi
2017-12-09
507207
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "Trädgårdsmästarna", signerad L Jirlow, 14/310, blindstämpel Mourlot, färglitografi, bladmått ca 56x77cm, oramad