Ljuskrona Karl Johan
Klubbat för:
24 000 SEK
Arviointi
20 000 SEK
Kuvaus
LJUSKRONA, för 10+1 ljus, Karl Johan, 1800-tal, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 113, diameter 95 cm
Kuntoraportti
Skador, prsimor saknas, elektrifierad, bucklor
507197
Päivämäärä:
2017-12-09