Ljuskrona Karl Johan

Ljuskrona Karl Johan
Ljuskrona Karl Johan
Ljuskrona Karl Johan
Ljuskrona Karl Johan
Ljuskrona Karl Johan
Ljuskrona Karl Johan
Ljuskrona Karl Johan
Ljuskrona Karl Johan
Ljuskrona Karl Johan
Ljuskrona Karl Johan
Ljuskrona Karl Johan
Ljuskrona Karl Johan

Klubbat för:

24 000 SEK

Arviointi

20 000 SEK

Kuvaus

LJUSKRONA, för 10+1 ljus, Karl Johan, 1800-tal, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 113, diameter 95 cm

Kuntoraportti

Skador, prsimor saknas, elektrifierad, bucklor

507197

Päivämäärä:

2017-12-09