Anshelm Dahl oljemålning
2017-12-13
507159
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANSHELM DAHL (1897-1964): Landskap, signerad Anselm Dahl, olja på duk, ca 70x100 cm