Klubbat för:
4 800 SEK
2 000 SEK
GUNNAR WALLIN (född 1936): Snömannen, Norrlandsgatan 50-talet, signerad och numrerad på bakstycket Gunnar Wallin 5/20, digital print, 39x29 cm
507065
2017-12-08