Fotoram silver Rom Italien
2017-12-08
507037
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KREMOS, ram, silver, 1900-tal, Rom Italien, 30x22,5 cm
Smärre slitage