Carl Fredrik Reuterswärd färgetsning
2017-12-08
507035
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): Komposition, monogramsignerad CFR, färgetsning, ca 28x19,5 cm