Carl Fredrik Reuterswärd färgetsning
2017-12-08
507034
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): Komposition med blyertspennor, monogramsignerad CFR, färgetsning, ca 26x20 cm
Saknar glas