Golvlampa 1950/60-tal
2017-12-08
507014
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, fot i gjutjän, stomme i bemålad metall, märkt undertill EWÅ G7, höjd 148 cm
Bruksslitage