Gunnar Torhamn oljemålning
2017-12-08
507013
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUNNAR TORHAMN (1894-1965), sannolikt Södermalm, Stockholm, signeradTorhamn, olja på duk, ca 46x31 cm