Takarmatur 1900-tal
2017-12-08
507012
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1960/70-tal, mässing, 25, diameter 42 cm
Bruksslitage