Impressionistiskt landskap
2017-12-08
506992
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (sannolikt Tyskland, 1880-tal): Impressionistiskt landskap, olja på duk, ca 40x60 cm