Reinhold Ljunggren litografi
2017-12-08
506985
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN, Augustikväll i Trosa, signerad R Ljunggren, numrerad 150/250, färglitografi, motivmått ca 32,5 x 42 cm
Bladet något gulnat