Evegeji Orlov oljemålning
Vollendet
2017-12-07
506879
| Höchstes Gebot | 2 800 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
EVEGEJI ORLOV (samtida): Kvinna med hatt, monogramsignerad och daterad -04, olja på duk, ca 120x100 cm