Ljuskrona samt ljusstakar
2017-12-07
506825
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSKRONA, LJUSSTAKAR, 3 dlr., metall, 1900-talets mitt, dekor i form av bladverk, polykromt bemålad, höjd ca 17-72 cm
Slitage, delvis senare bemålning